12.01.2013

O mnie

  Mam na imię Magda. Jestem dość optymistyczną dziewczyną ale posiadam też swoje humorki. Lubię przebywać w samotności co nie wyklucza tego że lubie spotykać się z innymi osobami. Bardzo lubię rysować, w taki sposób oddaję siebie. Moim hobby jest muzyka i moda. Pisaniem opowiadań zajęłam się niedawno, tak około 3 miesiące temu. Rodzice mówią że mam bujną wyobraźnię.  

Brak komentarzy: