13.01.2013

Pierwsze opowiadanie

  Pierwsze opowiadanie

Więc tak przyszłam dziś do was z moim pierwszym opowiadaniem. Nie wiem czy jest takie super dlatego dam wam do przeczytania tylko kawałek. Po przeczytaniu danego kawałka możecie zagłosować na ankiecie czy mam pisać jego dalszą część. A oto moje opowiadanie:

,,Połykałam dziś już szóstą tabletkę aspiryny a głowa wciąż nie dawała mi spokoju. Schowałam aplikator z lekarstwem i znów pogłębiłam się w pisaniu wypracowania na Chemię. Byłam tak odcięta od świata iż zapomniałam żę już od 2 godzin siedzę w kawiarence. Lekko zdezoriętowana wychyliłam głowę zza ekranu netbooka. Machnęłam ręką na znak aby kelner do mnie podszedł. Na moje nieszcęście podeszła do mnie ta sama kobieta która obsługiwała mnie dosłownie 15 minut temu. Tradycyjnie zamówiłam kawę. Patrząc jak odchodzi złapałam w rękę rachunek który dostałam przy ostatniej tranzakcji. Przerażona wielkością sumy wyciągnęłam portfel. Gdy już ogołociłam go całkowicie z pieniędzy pszyszła kelnerka z kawą, a raczej kawami...Uśmiechnęła się szyderczo i odeszła. Spakowałam netbooka, położyłam pieniądze na blacie i z trudem pochwyciłam trzy napoje. Chwiejąc się doszłam do ławki w parku. Tam znowu straciłam poczucie czasu...,,

To narazie wszystko. Nie zapomnijcie zagłosować w ankiecie.
                                                                                                  Madzia

Brak komentarzy: