Hej to znów ja. W moim poprzednim poście napisałam o ankiecie.Serdecznie przepraszam ale o niej zapomniałam i miałam problemy z kompem. Mam nadzieje że mnie zrozumiecie. Ankiete postaram się wstawić jutro, ale niczego nie obiecuję. Myślałam też nad dalszą częścią opowiadania, ale to później.
No więc tak, co do dzisiejszego dnia nic się nie działo ponieważ...no właśnie ponieważ jestem chora...więc nie mam co opisywać. Mam wielką nadzieję że jutro będzie ciekawiej...oby.
A i jeszcze jedna ważna informacja! Możliwe że dołączy nowa redaktorka, ale nic nie jest jeszcze potwierdzone...
To wszystko, Madzia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz