15.01.2013

Znów...

No jasna! Znowu zapomniałam o ankiecie...eh. Jutro ją zamieszczę...obiecuję. A co do dnia dzisiaj została usunięta moja ulubiona strona GSM...eh życie. A po za tym nic się nie działo...co kryje się pod tym ,,nie działo,, dowiecie się w moim następnym opowiadaniu.

                                                      Madziak

Brak komentarzy: